הכירו את מנחות הקורס

רחל קימה

מנחה ומרכזת הקורס

מצאתי את עצמי נמשכת אל עולם הלידות כבר בראשית שנות ה- 20 שלי. הניסיון האישי שלי עם הריונות ולידות, הביא לחיי מתנות רבות, חלקן תוצאה של מאבקים, חלקן של הפתעות ואחרות תוצאה של תענוג צרוף. זיהיתי את המורכבות של עולם הלידות ואת הפוטנציאל לצמיחה שטמון בו ונשביתי!

לאחר הלידה השניה שלי, סיימתי קורס דולות בבית החולים משג לדך בירושלים, אבל במשך שנים הייתי עסוקה עד מעבר לראש (ועוד קצת) בגידול המשפחה ההולכת וגדלה שלי, עם ארבעה ילדים קטנים, עד שהתפניתי ללכת ללידות, ולהתנסות בזכות לעזור לנשים אחרות, במסע האישי שלהן אל תוך האימהות.

אחד הדברים שהכי עזרו לי במסע הפרטי שלי היה תרגול יוגה שהפכתי בהמשך למקצוע, ובשנים האחרונות הוספתי הכשרה בלימוד פילאטיס, פאולה ובשיטת הטיפול המופלאה של אילן לב.

כשמלאו לי 40 ונסעתי עם דנית לארה"ב להכשרה של Birthing From Within, הרגשתי כאילו חתיכות רבות של הפאזל נופלות למקומן. השנים הרבות של ריקוד, תיפוף, לימודים אנתרופוסופיים, יוגה, הכנה ללידה, ליווי לידות, יצירת מארג תמיכה של חברות, וגידול ילדי עם בעלי, כולם נאספו יחד לחגיגה גדולה של נשיות, של חיים ושל גדילה.

אני מלווה לידות ומעבירה ב׳פרפרים בבטן׳ קורסי הכנה ללידה קבוצתיים ופרטיים, את סדנת הלידה הפעילה שלנו ושיעורי יוגה לנשים בהיריון ואחרי לידה. בנוסף אני עושה טיפולי מגע ואילן לב, ומנחה עם דנית את קורסי הדולות ומדריכות ההכנה ללידה, ואת קורס ההשתלמות לנשות מקצוע בגישה שהבאנו לארץ, תחת השם ׳לידה כמסע׳.

שלחו לי אימייל: rbkima@gmail.com
או התקשרו 050-4400869


דנית צור אלמוג

מנחה ומרכזת הקורס

המסע שלי בעולם הלידות החל עם לידתה של בתי, ב-2002, בלידת בית נפלאה, שהובילה לחודשים ארוכים של כיאוס פנימי. החיפוש שלי אחר תמיכה וקבלה עצמית, הביא אותי להקים יחד עם שותפותי, את מרכז ׳פרפרים בבטן׳, בירושלים.

את הכשרתי הראשונית כדולה רכשתי כשהתלוויתי אל מיילדת הבית ג׳ויס באטלר ללידות, מיד לאחר הלידה של בתי. הרגשתי כמו שוליית הקוסמת, וזו היתה דרך פשוט נפלאה ללמוד את המקצוע הזה.


חמש שנים מאוחר יותר נסעתי עם רחל לארה״ב להכשרה של Birthing From Within, וקשה לי לדמיין איך היו נראים חיי המקצועיים, והאישיים, בלי ההשראה העצומה של פם אינגלנד והגישה הכל כך ייחודית הזו שהיא פיתחה ושהבאנו לארץ תחת השם ׳לידה כמסע׳.


אני מלווה לידות, מעבירה קורסי ההכנה ללידה קבוצתיים ופרטיים ועושה מפגשים לעיבוד לידה. יחד עם רחל אני מנחה את קורס הדולות ומדריכות ההכנה ללידה, ואת קורס ההשתלמות לנשות מקצוע.
בנוסף אני מנחה את קורס מיתרי האור להתפתחות אישית ואת קורס עלמא: עיבוד לידה מרפא, וגם קורסי אונליין, באנגלית, של Birth Story Medicine.


כשאני לא עמוק בענייני היריון ולידה, אני מנחה את קורסי ההכשרה של מתנדבי ער״ן בירושלים, מציירת להנאתי ומתרגלת מדיטציה.

שלחו לי אימייל: danitdoula@gmail.com
או התקשרו: 050-8621822


צוות המרצות האורחות המובחר שלנו

בקורס שלנו מגוון של הרצאות וסדנאות אורח, עם נשות מקצוע מהשורה הראשונה, שבחרנו אחת אחת בקפידה
~ סדנת רפלקסולגיה עם קטי מוהבן, רפלקסולוגית ומיילדת בעין כרם ~
~ סדנת הומיאופטיה עם ברברה בן עמי, הומיאופטית ומיילדת בית ~
~ טעימה מספינינג בייביז עם רחל שפירו, מיילדת ובכירת המנחות של השיטה בארץ ~
~ סדנת שיווק עם יסכה אופנהיים, בעלת חברה למיתוג, אסטרטגיה וזהות שיווקית ~
~ הרצאה על אנטומיה ופיזיולוגיה עם מיכל לרר, אוסתיאופטית ומטפלת קרניו סקראל ~
~ הרצאה של הנקה ופוסט-פארטום, עם יעל וולף, יועצת ההנקה, דולה-פוסט ויועצת השינה של פרפרים בבטן ~
~ הרצאה על ליווי נשים עם פגיעה מינית בעברן, עם יפעת חובב, דולה, מעסה ומדריכה לחיי אישות ~
~ הרצאה על ליווי לידות תאומים עם אמנדה גולדמן, דולה ואמא לתאומים ~
~ הרצאה על פגות עם מרב דבש, דולה בדימוס ואמא לילד שנולד מוקדם ~
~ הרצאה על קרקעית האגן סביב היריון ולידה, עם אביגיל מולכו שילוח, פיזיותרפיסטית לרצפת אגן ומטפלת ARVIGO – עיסוי רחם ~
~ הרצאה על בדיקות בהיריון והיריון בסיכון, עם נעה בן יאיר, מיילדת מעין כרם ~ליצור אתר אינטרנט אישי בעזרת WordPress.com
להתחיל
%d בלוגרים אהבו את זה: