עם WordPress.com אפשר לעצב אתרים כאלה
להתחיל

הכירו את מנחות הקורסים

דנית צור אלמוג

מנחה ומרכזת הקורס

המסע שלי בעולם הלידות החל עם לידתה של בתי, ב-2002, בלידת בית נפלאה, שהובילה לחודשים ארוכים של כיאוס פנימי. החיפוש שלי אחר תמיכה וקבלה עצמית, הביא אותי להקים יחד עם שותפותי, את מרכז ׳פרפרים בבטן׳, בירושלים.

את הכשרתי הראשונית כדולה רכשתי כשהתלוויתי אל מיילדת הבית ג׳ויס באטלר ללידות, מיד לאחר הלידה של בתי. הרגשתי כמו שוליית הקוסמת, וזו היתה דרך פשוט נפלאה ללמוד את המקצוע הזה.


חמש שנים מאוחר יותר נסעתי עם רחל לארה״ב להכשרה של Birthing From Within, וקשה לי לדמיין איך היו נראים חיי המקצועיים, והאישיים, בלי ההשראה העצומה של פם אינגלנד והגישה הכל כך ייחודית הזו שהיא פיתחה ושהבאנו לארץ תחת השם ׳לידה כמסע׳.
במקביל לעבודתי בעולם הלידות הנחיתי במשך למעלה מ-15 שנה את קורסי ההכשרה של מתנדבי ער״ן-ירושלים.


אני מלווה לידות, מנחה מפגשים לעיבוד לידה, מעבירה קורסי התפתחות אישית וקורסי הכשרה בגישת עלמא: עיבוד לידה מרפא, ומגוון של סדנאות השתלמות בגישת ׳לידה כמסע׳ לנשות מקצוע. יחד עם רחל אני מנחה את קורס הדולות ומדריכות ההכנה ללידה וסדנאות חווייתיות כדוגמת סדנת המבוך וסדנת איננה.
בנוסף אני מנחה קורסי אונליין, באנגלית, של Birth Story Medicine. ןמתרגמת הספר לידה כמסע: כלים להתמודדות ולהתפתחות אישית בהריון, בלידה ובהורות מאת פאם אינגלנד.


כשאני לא עמוק בענייני היריון ולידה, אני מציירת להנאתי ומתרגלת מדיטציה.

שלחו לי אימייל: danitdoula@gmail.com
או התקשרו: 050-8621822


רחל קימה

מנחה ומרכזת הקורס

מצאתי את עצמי נמשכת אל עולם הלידות כבר בראשית שנות ה- 20 שלי. הניסיון האישי שלי עם הריונות ולידות, הביא לחיי מתנות רבות, חלקן תוצאה של מאבקים, חלקן של הפתעות ואחרות תוצאה של תענוג צרוף. זיהיתי את המורכבות של עולם הלידות ואת הפוטנציאל לצמיחה שטמון בו ונשביתי!

לאחר הלידה השניה שלי, סיימתי קורס דולות בבית החולים משג לדך בירושלים, אבל במשך שנים הייתי עסוקה עד מעבר לראש (ועוד קצת) בגידול המשפחה ההולכת וגדלה שלי, עם ארבעה ילדים קטנים, עד שהתפניתי ללכת ללידות, ולהתנסות בזכות לעזור לנשים אחרות, במסע האישי שלהן אל תוך האימהות.

אחד הדברים שהכי עזרו לי במסע הפרטי שלי היה תרגול יוגה שהפכתי בהמשך למקצוע, ובשנים האחרונות הוספתי הכשרה בלימוד פילאטיס, פאולה ובשיטת הטיפול המופלאה של אילן לב.

כשמלאו לי 40 ונסעתי עם דנית לארה"ב להכשרה של Birthing From Within, הרגשתי כאילו חתיכות רבות של הפאזל נופלות למקומן. השנים הרבות של ריקוד, תיפוף, לימודים אנתרופוסופיים, יוגה, הכנה ללידה, ליווי לידות, יצירת מארג תמיכה של חברות, וגידול ילדי עם בעלי, כולם נאספו יחד לחגיגה גדולה של נשיות, של חיים ושל גדילה.

אני מלווה לידות ומעבירה ב׳פרפרים בבטן׳ את קורסי ההכנה ללידה, את סדנת הלידה הפעילה שלנו ושיעורי יוגה וצ׳י קונג לנשים בהיריון ואחרי לידה. בנוסף אני עושה טיפולי מגע במגוון של שיטות: עיסוי בהיריון, אקווליבירו, אילן לב ופאולה, ומנחה עם דנית את קורסי הדולות ומדריכות ההכנה ללידה.

שלחו לי אימייל: rbkima@gmail.com
או התקשרו 050-4400869


צוות המרצות האורחות המובחר שלנו

בקורס שלנו מגוון של הרצאות וסדנאות אורח, עם נשות מקצוע מהשורה הראשונה, שבחרנו אחת אחת בקפידה
~ סדנת רפלקסולגיה עם קטי מוהבן, רפלקסולוגית ומיילדת בעין כרם ~
~ סדנת מיילדות מסורתית עם ברברה בן עמי, הומיאופטית ומיילדת בית ~
~ טעימה מספינינג בייביז עם רחל שפירו, מיילדת ובכירת המנחות של השיטה בארץ ~
~ סדנת שיווק עם יסכה אופנהיים, בעלת חברה למיתוג, אסטרטגיה וזהות שיווקית ~
~ הרצאה על אנטומיה ופיזיולוגיה עם ד״ר ישי סומפולינסקי, רופא במחלקת נשים ויולדות בהר הצופים ~
~ הרצאה של הנקה ופוסט-פארטום, עם יעל וולף, יועצת ההנקה, דולה-פוסט ויועצת השינה של פרפרים בבטן ~
~ הרצאה על ליווי נשים עם פגיעה מינית בעברן, עם יפעת חובב, דולה, מעסה ומדריכה לחיי אישות ~
~ הרצאה על ליווי לידות תאומים עם אמנדה גולדמן, דולה ואמא לתאומים ~
~ הרצאה על קרקעית האגן סביב היריון ולידה, עם אביגיל מולכו שילוח, פיזיותרפיסטית לרצפת אגן ומטפלת ARVIGO – עיסוי רחם ~
~ הרצאה על בדיקות בהיריון והיריון בסיכון, עם גילה זרביב, מיילדת מעין כרם ~%d בלוגרים אהבו את זה: